memorialkusocinski18

XXXVI Memoriał Janusza Kusocińskiego. Jabłonowo Pomorskie 6.10.2018r.

Lista Zawodników

Poniżej znajduje się lista zawodników, którzy zarejestrowali się przy użyciu formularza rejestracji.


#

Imię i nazwiskoKategoria KlubMiastoOpłata
1.Jarosław LaskowskiMężczyźni(20-49lat)10km
Kurzętnik biegaMałe Bałówki
2.Dorota PawłowskaJuniorki(16-19lat)5km
Kurzętnik BiegaMarzęcice
3.Agnieszka DudekNordic Walking Kobiety
Biegam W SfetszePłockZapłacono
4.Teresa KamińskaKobiety(40+)10km
Teresa biegaMiesiączkowo
5.Miłosz GłowackiJunior(16-19lat)5km
Szkoła Podstawowa im. Janusza Kusocińskiego w Jabłonowie PomorskimJabłonowo Pomorskie
6.JOANNA SKOREKJuniorki(16-19lat)5km
GRUDZIĄDZ
7.Marcin MotofaMężczyźni(20-49lat)10km
ZS Jabłonowo PomorskieWąbrzeźnoZapłacono
8.ewa RzepkaJunior(16-19lat)5km
Doce Pares PolskaWielki GłęboczekZapłacono
9.Ewa RzepkaKobiety(20-49lat)5km
Morsy GłęboczekWielki GłęboczekZapłacono
10.Andrzej RzepkaMężczyźni(20-49lat)5km
Morsy GłęboczekWielki GłęboczekZapłacono
11.Józef Hołota Mężczyźni(50-59lat)10km
Niezrzeszony Bielice Zapłacono
12.Dawid CiepcielińskiMężczyźni(20-49lat)10km
biegam bo biegamBrodnica
13.GOLA GRZEGORZMężczyźni(20-49lat)5km
1971GniewkowoZapłacono
14.Sylwia SkórkaKobiety(20-49lat)5km
BIEGAMJABLONOWO POMORSKIEZapłacono
15.Jerzy SzymańskiMężczyźni(60+)5km
NiezrzeszonyKurzętnikZapłacono
16.Przemysław PujszoMężczyźni(20-49lat)5km
KlubGdańsk
17.Marcin ObijalskiMężczyźni(20-49lat)10km
Doce Pares PolskaJabłonowo PomorskieZapłacono
18.Anna BurdziakNordic Walking Kobiety
PłockPłockZapłacono
19.ROMUALD BaranowskiNordic Walking Mężczyźni
DYNAMICPłockZapłacono
20.Marcin RadomskiNordic Walking Mężczyźni
Biegam w SfetszePłockZapłacono
21.Michał PiątkowskiMężczyźni(20-49lat)10km
TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZToruń
22.PIOTR OKOŃSKIMężczyźni(20-49lat)10km
Grudziądz biegaGrudziądzZapłacono
23.Mateusz AndzelMężczyźni(20-49lat)5km
Doce Pares PolskaJabłonowo PomorskieZapłacono
24.Paweł DoliwkaMężczyźni(20-49lat)10km
Lubawa Kocha BiegacLubawaZapłacono
25.Kamil JaworskiMężczyźni(20-49lat)5km
Jabłonowo Pomorskie
26.Dariusz GuzowskiMężczyźni(20-49lat)5km
ULKS Talex-Borysław BorzytuchomCetyń
27.Grzegorz OsieckiMężczyźni(60+)5km
KB RypinKisieliceZapłacono
28.Józek RumockiMężczyźni(50-59lat)10km
SPORT I REKREACJA DELFINGrudziądzZapłacono
29.PRZEMYSŁAW BEDNARCZYK Mężczyźni(20-49lat)10km
DajeradeGrudziądz Zapłacono
30.TOMASZ KRZEMIŃSKIMężczyźni(20-49lat)10km
FC MAŁSZYCECIECHOCIN
31.Paweł MoskalMężczyźni(20-49lat)5km
KURZĘTNIK BIEGAKurzętnikZapłacono
32.Monika OstrowskaKobiety(20-49lat)5km
Szalone BrodniczankiBrodnicaZapłacono
33.Paweł KowalskiMężczyźni(20-49lat)5km
brakBrodnicaZapłacono